sty 16 2016

Fotograf z pasją


Komentarze: 0

Każdy, kto już brał ślub, świetnie wie jak kluczowy jest kompetentny fotograf ślubny, który nie jest tylko „wyrobnikiem”, a postacią z zapałem i doświadczeniem, która z uśmiechem podchodzi do pracy i robienia zdjęć.

 

Wyłącznie tak można uzyskać zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości rodzinnych, ale będą mogły być ozdoba mieszkania poprzez kompletny rok wisząc honorowo na ścianie i przypominając te radosne chwile. Jak więc szukać fotografa ślubnego, żeby go odnaleźć? Czy każdy sposób jest dobry?

 

Pełno ogłoszeń!

 

Na słupach ogłoszeniowych, czy w lokalnej prasie oczywiście znajdziemy ogłoszenia zatytułowane „fotograf ślubny Katowice”, „fotografia ślubna Kraków”, czy np. „fotografia ślubna Bielsko”. Przed podjęciem jednak decyzji pożądane jest nie tylko ustalenie ceny usług i zakresu fotografowanych uroczystości, lecz przede wszystkim zdolności danego fotografa a także jego pomysłu na sesję fotograficzną. Nawet największe doświadczenie w przypadku braku wyobraźni nie zezwoli na zrobienie dobrych zdjęć ślubnych!

 

Na początek - portfolio!

 

Wystrzałowy fotograf ślubny powinien mieć rozbudowane portfolio, choćby na swojej stronie internetowej, gdzie każda sesja ślubna powinna być inna – koncepcje zdjęć mogą się co prawda powtarzać, jednakże nie powinien bazować wyłącznie na wzorcach.

 

Podsumowując, wyszukiwania wyśmienitego fotografa ślubnego warto zainicjować znacznie wcześniej – jest to doniosła decyzja, która może zaważyć na tym, czy będziemy mieli wyśmienite zsunięcia z naszego sakramentu, czy np.. nie będziemy mieli ich w życiu!

wiktorsyma   
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz