sty 16 2016

Odpowiednie miejsce do zdjęć ślubnych


Komentarze: 0

Wielu osobom zdaje się, iż zdjęcia ślubne są stosunkowo nietrudnym tematem do fotografowania – jeżeli nie mówimy o samej uroczystości, gdzie ma znaczenie każda chwila i każde ujęcie, którego nie będzie można powtórzyć, a równocześnie dołożymy surowe i ponure pomieszczenia całego szeregu kościołów i kaplic, to otrzymamy wymagające zdjęcia, natomiast zarówno fotografie, których robienia można się schematycznie wyuczyć. Należałoby mieć wprawdzie na uwadze to, że fotografia ślubna to nie tylko udokumentowanie uroczystości, natomiast również zdjęcia, które z dumą można zawiesić na ścianie w salonie i weselić się nimi i wracającymi wspomnieniami poprzez kompletne życie!

 

W niskiej cenie, lecz czy dobry?

 

Liczne ogłoszenia o treści „fotografia ślubna Katowice”, „fotografia ślubna Bielsko”, czy „fotografia ślubna Wrocław” przekonują nas, iż biorąc pod uwagę podaż usług fotograficznych muszą to być tanie usługi. Nic w wyższym stopniu mylnego! Możemy co prawda znaleźć wielu niedrogich fotografików ślubnych, których jednakże świadczone usługi pozostawią dużo do życzenia. Nie od dzisiejszego dnia albowiem nie ulega kwestii, że dobrej jakości usługi muszą kosztować, a jednocześnie wystrzałowe zdjęcia są lubiane poprzez wszystkich – wynajęcie wyśmienitego fotografa nie tylko kosztuje, lecz zarazem wymaga zarezerwowania terminu czasem chociażby na rok wcześniej!

 

Gdzie jednak robić zdjęcia ślubne?

 

Czy jest jakiś wielozadaniowy plener, który zawsze się sprawdza? Na tak postawione pytanie można co prawda szukać odpowiedzi i wskazywać zamki, pałace, czy chociażby las, jednak rewelacyjny fotografik winien odkryć upodobania pary młodej i własne zdjęcia zaadaptować do ich preferencji. Powinien sam dobrze potrafić wskazać odpowiednie otoczenia do zdjęć ślubnych, które nie będą banalne, ale dostrojone do konkretnej pary młodej, ich wyglądu, czy poniekąd koloru sukni ślubnej!

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz