sty 16 2016

Profesjonalny sprzęt fotografa


Komentarze: 0

Wielu osobom wydaje się, że fotografia ślubna to nic trudnego – wystarczy wziąć właściwą kamerę, odnaleźć zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic jednakże bardziej mylnego! Jak w każdej specjalności fotograficznej zasadne są prawidłowe odruchy powiązane nie tylko z wyborem ustawień sprzętu, czy profesjonalnym sprzętem, lecz zarówno powiązane z sztuką znalezienia się w odpowiednim miejscu o właściwym czasie, a w następstwie tego umiejętności fotografowania najważniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki ujęć!

 

Ogłoszenia

 

Coraz częściej na słupach ogłoszeniowych można odnaleźć przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy co więcej „tani fotografik ślubny”. Wskazane jest sprawdzić dokładnie obwieszczenia, gdyż ślub jest nadzwyczaj doniosłym dniem dla większości osób – czy warto psuć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, iż chcieliśmy zaoszczędzić na usługach fachowego fotografa ślubnego sto złotych?

 

Jak wiele to kosztuje?

 

Koszt usług fachowego fotografa ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu koszt od plus minus kilkuset złotych. Wszystko zależy również od tego, jak długo fotografik ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny jedynie w czasie samej ceremonii ślubnej, czy także w ciągu kompletnego wesela i poprawin.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz